News

Oświetlenie definiowane programowo OPPLE

Featured image
Media
Text

OPPLE to rodzinna firma z dwucyfrowym wzrostem i ponad 25-letnim doświadczeniem w branży oświetleniowej. Od 2016 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju i znajduje się w pierwszej piątce wiodących firm oświetleniowych na świecie.

Ponad 6000 zaangażowanych pracowników pracuje codziennie w regionalnych biurach sprzedaży na całym świecie oraz w kampusie OPPLE w Chinach. Na całym świecie działa około 4000 sklepów OPPLE i ponad 40 000 punktów sprzedaży. Działamy w ponad 35 krajach europejskich, z przyjaznymi, profesjonalnymi pracownikami, którzy zapewniają najwyższej klasy obsługę i dostarczają wysokiej jakości produkty z regionalnych magazynów.

Text

Na targach L+B 2024 po raz pierwszy zaprezentowaliśmy branży naszą nową koncepcję: SDL Software Defined Lighting. Otrzymaliśmy niesamowitą ilość pozytywnych opinii na temat tej nowej koncepcji, ale czym jest SDL?

Łącząc własny algorytm kontroli widmowej z unikalnym źródłem światła multi-LED, SDL symuluje naturalny blask światła słonecznego, tworząc niezrównane wrażenia świetlne.

W przeciwieństwie do standardowych technologii LED i RGB, SDL oferuje szereg niezwykłych zalet:

Media

Bliższe naturalnemu światłu

Zaawansowana kontrola widmowa SDL zapewnia, że wytwarzane światło dokładnie naśladuje naturalne światło słoneczne, niezależnie od wybranej temperatury barwowej. Zapewnia to bardziej autentyczne i komfortowe środowisko oświetleniowe.

Pełne spektrum

Spektrum światła SDL jest bardziej wszechstronne niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań oświetleniowych. Skutkuje to dokładniejszym odwzorowaniem kolorów i bardziej żywą, naturalną atmosferą.

Szersza gama kolorów

Innowacyjna technologia SDL przesuwa granice reprodukcji kolorów i oferuje szerszą przestrzeń barw. Umożliwia to użytkownikom tworzenie unikalnych i atrakcyjnych wizualnie efektów świetlnych, które są dostosowane do ich konkretnych potrzeb i preferencji.

Wykorzystując moc technologii Smart Spectrum, SDL rewolucjonizuje sposób, w jaki doświadczamy oświetlenia wewnętrznego. Zaangażowanie OPPLE w innowacje i doskonałość jest widoczne w tej przełomowej technologii, która jest obecnie zgłoszona do opatentowania.

Text

Doświadcz różnicy, jaką SDL może zrobić w Twojej przestrzeni i wnieś ciepło i witalność słońca do wnętrza dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oświetleniowym OPPLE.

Jeśli chcesz być jednym z pierwszych, którzy poznają nasze nowe produkty, skontaktuj się z jednym z naszych kolegów w swoim regionie.

Powiązane wiadomości