News

Suspended Linear Tallinn zdobył nagrodę iF DESIGN AWARD 2024!

OPPLE Lighting jest zwycięzcą tegorocznej edycji iF DESIGN AWARD, światowej sławy nagrody w dziedzinie wzornictwa.
Featured image
Text

OPPLE Lighting jest zwycięzcą tegorocznej edycji iF DESIGN AWARD, światowej sławy nagrody w dziedzinie wzornictwa. Zwycięski produkt, Suspended Linear Tallinn, wygrał w dziedzinie produkt, w kategorii oświetlenie. Każdego roku najstarsza na świecie niezależna organizacja zajmująca się projektowaniem, iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze, organizuje iF DESIGN AWARD.

Lampa Suspended Linear Tallinn przekonała 132-osobowe jury, złożone z niezależnych ekspertów z całego świata, swoim eleganckim wyglądem i bardzo niskim poziomem olśnienia. Konkurencja była ogromna: prawie 11 000 zgłoszeń zostało nadesłanych z 72 krajów w nadziei na otrzymanie znaku jakości.

Text

O Suspended Linear Tallinn 

Doświadcz nowoczesnego oświetlenia dzięki podwieszanej oprawie liniowej Tallinn, wyrafinowanemu rozwiązaniu oświetlenia bezpośredniego/pośredniego zaprojektowanemu z myślą o nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Dzięki konstrukcji o niskim współczynniku olśnienia UGR poniżej 10, Tallinn minimalizuje dyskomfort wizualny, dzięki czemu idealnie nadaje się do długotrwałego użytkowania w środowiskach biurowych.

Jedną z wyróżniających się cech lampy Suspended Linear Tallinn jest jej magnetyczny system łączenia, umożliwiający elastyczny i łatwy montaż wielu opraw w celu stworzenia niestandardowych konfiguracji oświetlenia dostosowanych do konkretnych wymagań przestrzeni roboczej.

Doświadcz elastyczności technologii Tunable White, umożliwiającej regulację temperatury barwowej w zakresie od 2700 K do 6500 K, aby stworzyć idealną atmosferę oświetleniową do różnych zadań i nastrojów. Dostępny w anodyzowanym czarnym lub matowym białym wykończeniu, Tallinn emanuje profesjonalnym wyglądem, który płynnie integruje się z nowoczesną estetyką biurową. Kompatybilna z systemami sterowania DALI i Smart (BLE), oprawa ta oferuje zaawansowane opcje sterowania oświetleniem dla zwiększenia funkcjonalności i wygody.

Media
Text

Informacje o nagrodzie iF DESIGN AWARD

Od 1954 roku nagroda iF DESIGN AWARD jest uznawana za arbitra jakości doskonałego wzornictwa. Marka iF Design jest znana na całym świecie z wyjątkowych usług projektowych, a iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. Nagradzane są osiągnięcia projektowe we wszystkich kategoriach: projektowanie produktów, opakowań, komunikacji i usług, architektura i architektura wnętrz, a także profesjonalna koncepcja, doświadczenie użytkownika (UX) i interfejs użytkownika (UI). Wszystkie nagrodzone prace są prezentowane na stronie ifdesign.com.

Powiązane wiadomości